Szkolenie pt. „Animacja czasu wolnego”

Logo Biura Karier

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego jest organizatorem warsztatów pt. „Animacja czasu wolnego”, które odbędą się 22 lutego 2017 roku w godz. od 10.00 do 13.00 w Studenckiej Strefie Aktywności (Katowice, ul. Bankowa 12, s. 133). Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego (do roku po ukończeniu studiów) wszystkich kierunków i specjalności.

Podczas spotkania poruszone zostaną następujące tematy:

• prezentacja organizacji czasu wolnego dla różnych grup wiekowych,
  • informacje teoretyczne – kim jest animator i na czym polega praca w tym zawodzie w Polsce i za granicą,
  • przykłady zadań kreatywnych, integracja w grach ruchowych, próba tworzenia własnych choreografii i nauka tańców animacyjnych,
  • zabawy z chustą animacyjną.

Warsztaty prowadzić będą przedstawiciele Animatora – ogólnopolskiej firmy specjalizującej się w zakresie szkoleń związanych z animacją czasu wolnego, organizacji wydarzeń oraz pośrednictwa pracy przy realizacji animacji hotelowych za granicą.

Zapisy na szkolenie prowadzone są od 15 lutego telefonicznie pod numerem: 32 359 19 82. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.bk.us.edu.pl.