Szkolenie „Praca na etacie & własny biznes, czyli przepis na pewny sukces”

W ramach projektu „Kariera Przyszłego Milionera” Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego organizuje szkolenia, podczas których uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, a także jakie możliwości daje praca na etacie i jakie kroki można podjąć, aby założyć własną firmę. Szkolenia odbędą się 14 oraz 21 stycznia 2015 r. w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (sala 133, godz. 16.00–18.00).
Program spotkania poświęconego przygotowaniu CV oraz rozmowie kwalifikacyjnej obejmuje takie zagadnienia, jak:
  • możliwości, jakie daje praca na etacie,
  • wolność finansowa – czym jest i jak ją osiągnąć,
  • inteligencja finansowa jako punkt wyjścia,
  • składowe sukcesu zawodowego,
  • możliwości, jakie daje własny biznes,
  • zakładanie firmy,
  • opracowywanie strategii biznesowych,
  • pozyskiwanie środków i zasobów.

Szkolenie odbędzie się 21 stycznia 2015 r. Poprowadzi je przedsiębiorca, twórca innowacyjnych strategii biznesowych Sebastian Pawełczyk.
Zapisy na szkolenie są przyjmowane pod numerem telefonu: 32 359 20 32 lub w Biurze Karier UŚ. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. ażdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem udziału w szkoleniach w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział jest jednoznaczny z jego akceptacją.