Szkolenie online pt. „Jak stworzyć religię marki?”

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości organizują szkolenie online pt. „Jak stworzyć religię marki?”, które odbędzie się w środę 29 maja 2013r. o godz. 16.30 w sali 415 AIP UŚ (ul. Bankowa 14, Katowice; Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego).

Uczestnicy kursu dowiedzą się, jak w oparciu o doświadczenia najpotężniejszych marek stworzyć firmę gromadzącą wokół siebie wiernych konsumentów. W roli prelegenta wystąpi Edi Pyrek – trener, doradca, podróżnik, dziennikarz, autor ośmiu książek i kilku seriali dokumentalnych dla TVP, Discovery, serialu dokumentalnego poświęconego biznesowi dla TVN oraz CNBC, autor sztuk teatralnych, filmów dokumentalnych. Jeden z najbardziej popularnych wykładowców na polskich TEDx-ach.

Zapisy na szkolenie prowadzone są poprzez stronę: http://religia-marki.eventbrite.com. Liczba miejsc jest ograniczona.