Szkolenie nt. „Poszukiwanie pracy w korporacji – jak się przygotować podczas studiów?”

7 maja 2015 roku od godz. 18.00  do 20.00 w auli nr 6 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się szkolenie nt. „Poszukiwanie pracy w korporacji – jak się przygotować podczas studiów?”. Warsztaty poprowadzą przedstawiciele organizacji AIESEC, która umożliwia studentom wyjazdy na zagraniczne praktyki zawodowe oraz wolontariaty.

Szkolenie pozwoli między innymi poznać możliwości, jakie daje staż oraz rozwój w kierunku zawodowym, a także odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób odbyta praktyka zagraniczna umacnia pozycję studenta na tle konkurencji.

Warsztaty, których organizatorem jest Biuro Karier UŚ, prowadzone będą w języku polskim i angielskim przez prelegentów m.in. z Kolumbii.