Szkolenie nt. „Jak urealnić i wdrażać swoje cele w życiu?”

18 i 19 sierpnia 2015 r. w godz. od 9.00 do 17.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Studenckiej Strefie Aktywności odbędzie się szkolenie nt. „Jak urealnić i wdrażać swoje cele w życiu?”, które poprowadzi Martyna Broda – certyfikowany trener. Uczestnicy spotkania dowiedzą się m.in.:

• jakich narzędzi należy użyć, aby wyznaczyć istotne obszary do pracy nad zmianą oraz wyznaczyć sobie cele osobiste i zawodowe,
  • w jaki sposób urealnić i skonkretyzować swoje cele przy użyciu metod coachingowych,
  • w jaki sposób działają mechanizmy nawyków oraz jak można je wykorzystać do wprowadzenia celów długoterminowych,
  • jak umiejscawiać i sprawdzać swoje cele w perspektywie długoterminowej,
  • jak opracowywać konkretny długoterminowy plan wdrożenia nowego działania nawykowego, który przybliży do postawionego celu.

Zapisy potrwają od 28 lipca do 11 sierpnia. Chęć uczestnictwa w warsztatach można zgłaszać telefonicznie pod numerem 32 359 19 82. Liczba miejsc jest ograniczona.