Szkolenie „Mgr to za mało, zainwestuj swój czas w doświadczenie"

17 października 2011 r. w godz. 11.00–13.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się szkolenie pt. „Mgr to za mało, zainwestuj swój czas w doświadczenie".

Warsztaty obejmą zagadnienia pracy w zespole, komunikacji międzyludzkiej oraz podstaw menadżerskich i zostaną poprowadzone przez specjalistę z firmy i–Team – organizacji grupującej samodzielne pod względem prawnym podmioty gospodarcze, zajmujące się rozwijaniem przedsiębiorczości na rynku pracy.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak współdziałać w grupie, na czym polega efektywna komunikacja, jak zostać skutecznym menadżerem. Ponadto zdobędą certyfikat uznawany na rynku pracy.

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest telefoniczna rejestracja (tel. 32 359 20 32). Dokonanie zapisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu udziału w szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zapisy zaczynają się na tydzień przed szkoleniem, tj. 10 października 2011 r. Ilość miejsc jest ograniczona, o udziale w warsztatcie decyduje kolejność zgłoszeń.