Szkolenie „Jak efektywnie zarządzać sobą w czasie?”

bk

7 lipca 2011 r. o godz. 9.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie UŚ, w ramach cyklu „Wakacje z karierą”, odbędzie się szkolenie pt. „Jak efektywnie zarządzać sobą w czasie?”. Spotkanie prowadzone będzie techniką warsztatową – grupową oraz indywidualną. Program obejmuje trzy obszary tematyczne: „ty i twoje zadania”, „ty w stosunku do siebie samego” oraz „ty i inni”.

Uczestnicy szkolenia poznają narzędzia pozwalające na odnalezienie wewnętrznej dyscypliny, równowagi, która powinna prowadzić do pełnego przeżywania czasu. Szkolenie poprowadzą: dr Anna Rycman z Międzynarodowej Szkoły Nauk Politycznych Uniwersytetu Śląskiego oraz Katarzyna Grzybek.

Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu 32 359 20 32. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorem spotkania jest Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego.