Szkolenie „Inteligencja finansowa w dobie kryzysu”

27 sierpnia 2013 r. o godz. 16.00 w siedzibie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości, działającego przy Uniwersytecie Śląskim (Katowice, ul. Bankowa 14, sala 415), odbędzie się szkolenie pt. „Inteligencja finansowa  w dobie kryzysu”. Szkolenie poprowadzi Grzegorz Leśniak – doradca finansowy, trener z wieloletnim doświadczeniem, wykładowca w Wyższej Szkole Bankowości w Poznaniu na kierunkach fundusze inwestycyjne i finanse behawioralne.
Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, czym jest inteligencja finansowa, spróbują odnaleźć ją w sobie i poznać możliwości jej doskonalenia, przeanalizują wpływ kryzysu na inteligencję finansową, dowiedzą się, jak unikać pułapek finansowych zastawianych przez różne instytucje, a także nauczą się organizować finanse osobiste w sposób inteligentny finansowo.

Wstęp wolny. Zapisy odbywają się poprzez stronę: http://inteligencja.evenea.pl.
Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.