Szkolenie „Innowacyjność drogą do sukcesu – warsztat kreatywnego rozwiązywania

14 października 2011 r. w godz. 10.00–14.30 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się szkolenie pt. „Innowacyjność drogą do sukcesu – warsztat kreatywnego rozwiązywania problemów”. Jest to pierwszy warsztat w nowym roku akademickim, organizowany przez Biuro Karier UŚ.

Celem warsztatu jest rozwijanie umiejętności przełamywania schematów myślowych w sytuacji problemowej oraz uruchomienie indywidualnego potencjału twórczego. W trakcie zajęć uczestnicy poznają metody szukania nowych rozwiązań, nabędą podstawową wiedzę nt. kreatywności.

Warsztat poprowadzi psycholog i certyfikowany trener Kamil Kurpierz.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest telefoniczna rejestracja (32 359 20 32). Dokonanie zapisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu udziału w szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zapisy rozpoczynają się 7 października 2011 r. i będą trwały do zamknięcia listy uczestników. Ilość miejsc jest ograniczona, a o udziale w warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń.