Szkolenie „Eurostat – łatwy i darmowy dostęp do statystyk europejskich”

5 czerwca 2013 r. o godz. 10.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (Katowice, ul. Bankowa 11a) odbędzie się szkolenie pt. „Eurostat – łatwy i darmowy dostęp do statystyk europejskich”. Podczas spotkania uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a po jego zakończeniu – zaświadczenie o uczestnictwie. Warunkiem udziału jest przesłanie do 31 maja 2013 r. formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: europedirect-katowice@europedirect-katowice.pl. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Wydarzenie organizują: Sogeti SA, Europejskie Biuro Statystyczne EUROSTAT, Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka, Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Katowice oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Program wydarzenia