Szkolenie dotyczące innowacyjności w działaniach biznesowych

W siedzibie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości UŚ (Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii, Katowice, ul. Bankowa 14, sala 415) odbędzie się szkolenie online na temat innowacyjności w działaniach biznesowych. Gościem Startup Training Online, które rozpocznie się 30 lipca 2013 r. o godz. 14.00, będzie dr hab. inż. Wiesław L. Nowiński – polski naukowiec pracujący obecnie w Agency for Science, Technology and Research, autor ponad 520 publikacji naukowych i 30 patentów (15 w USA), który uruchomił trzy międzynarodowe firmy stosujące najnowocześniejsze technologie.

W trakcie spotkania gość podzieli się z uczestnikami swoim doświadczeniem w zakresie badań naukowych i prac z obszaru B+R przyczyniających się do rozwoju innowacyjnych firm o charakterze StartUp.

Zapisy na szkolenie prowadzone są poprzez stronę www.innowacyjnystartup.evenea.pl.