Szkolenie „Dotacje na założenie firmy”

23 listopada 2009 r. o godz. 11.30 na Wydziale Prawa i Administracji odbędzie się bezpłatne szkolenie pt. „Dotacje na założenie firmy”. Program kursu obejmuje prezentację projektów START oraz „Bliżej Funduszy II”, przedstawienie informacji na temat funduszy europejskich, krajowych i regionalnych programów operacyjnych oraz przedstawienie możliwości pozyskiwania dotacji na założenie własnej działalności gospodarczej.
Szkolenie poprowadzą przedstawiciele Fundacji VIRIBUS UNITIS, organizacji promującej edukację, wspierającej inicjatywy samorządowe młodzieży.

Równolegle, w holu głównym wydziału, zorganizowane zostanie stoisko informacyjno-promocyjne, na którym konsultanci Regionalnego Centrum Informacji Europejskiej i sieci Europe Direct będą udzielać informacji na temat funduszy europejskich oraz programów operacyjnych na lata 2007–2013.