Szkolenie dot. pracy w zespole

napis: Akademia Rozwoju Kariery

W ramach Akademii Rozwoju Kariery, organizowanej przez Biuro Karier UŚ, 14 sierpnia 2019 roku o godz. 9.00 w Studenckiej Strefie Aktywności w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, s. 133) odbędzie się szkolenie pt. „Praca w zespole oraz jego budowanie. Zachowaj swój indywidualizm w grupie”, które skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego.

Kurs będzie okazją do zdobycia wiedzy, zarówno teoretycznej, jak i praktycznej, na temat budowania zespołu. Ponadto uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób wykorzystać swoje mocne strony, aby osiągnąć sukces w pracy zespołowej. Szkolenie poprowadzi pracownik firmy Capgemini, świadczącej usługi w zakresie konsultingu, technologii informatycznych oraz outsourcingu.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie Biura Karier UŚ.