Szkolenie „Assessment Centre w pigułce”

BK

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach organizuje szkolenie dla studentów pt. „Assessment Centre w pigułce”. Warsztaty mają na celu praktyczne zapoznanie uczestników z modelami kompetencyjnymi oraz metodologią Assessment Centre, czyli kompleksową metodą doboru pracowników, stosowaną w czasie rekrutacji przez międzynarodowe firmy i korporacje. W programie szkolenia przewidziano symulację ćwiczeń typowych dla centrum oceny oraz prezentację zasad oceny kandydatów.

Warsztaty poprowadzą przedstawiciele PricewaterhouseCoopers, międzynarodowej firmy świadczącej usługi doradcze.

Szkolenie odbędzie się 27 kwietnia 2010 r. w godzinach 12.00–16.00 w sali nr 47 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Zapisy na szkolenie przyjmowane są pod numerem telefonu: 32 359 20 32. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.