facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Szkolenie AIP „Podstawy marketingu dla firm”

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości organizują szkolenie „Podstawy marketingu dla firm”, które odbędzie się 16 września 2014 r. o godz. 17.00 w sali 416 AIP UŚ (Katowice, ul. Bankowa 14, Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii). Uczestnicy spotkania będą mieli okazję dowiedzieć się m.in.: jak stworzyć profesjonalna stronę internetową, jak uatrakcyjnić ofertę firmy (tekstowo i graficznie), a także czym jest budowanie relacji z klientami i partnerami biznesowymi.

Szkolenie poprowadzi Krzysztof Piekarski – dziennikarz prasowy, radiowy i internetowo-telewizyjny. Od ponad 18 lat aktywny zawodowo w mediach. Autor i realizator telewizji internetowej Harrold TV. Pracował w wielu redakcjach, w tym w „Wiadomościach Zagłębia”, „Kurierze Miejskim”, Radiu Top, Radiu Rezonans, Radiu Tak czy Radiu Fama. Współpracował z TVP. Prowadzi zajęcia dla młodych adeptów sztuki dziennikarskiej oraz szkolenia dla przedsiębiorców dotyczące komunikacji biznesu z mediami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja na stronie: www.podstawy-marketingu.eventbrite.com. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zapisów. Ze względu na niewielką liczbę miejsc organizatorzy proszą o przemyślane zgłoszenia.

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.