Szkolenie AIP „Komunikacja medialna w biznesie”

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości organizują szkolenie „Komunikacja medialna w biznesie”, które odbędzie się 7 sierpnia 2014 r. o godz. 17.00 w sali 416 AIP UŚ (Katowice, ul. Bankowa 14, Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii). Spotkanie będzie okazją do omówienia zagadnień:

• budowanie relacji z dziennikarzami i pracownikami mediów,
  • przygotowywanie prawidłowych informacji o swoich usługach i produktach na potrzeby publikacji w mediach,
  • jak zainteresować sobą dziennikarza,
  • jak pisać sprostowania,
  • co to jest cykl wydawniczy,
  • jaką siłę mają lokalne media,
  • organizowanie konferencji prasowej,
  • uczestniczenie w życiu lokalnej społeczności – sposób na zaistnienie w przestrzeni medialnej.

Szkolenie poprowadzi Krzysztof Piekarski – dziennikarz prasowy, radiowy i internetowo-telewizyjny. Od ponad 18 lat aktywny zawodowo w mediach. Autor i realizator telewizji internetowej Harrold TV. Pracował w wielu redakcjach, w tym w „Wiadomościach Zagłębia”, „Kurierze Miejskim”, Radiu Top, Radiu Rezonans, Radiu Tak czy Radiu Fama. Współpracował z TVP. Prowadzi zajęcia dla młodych adeptów sztuki dziennikarskiej oraz szkolenia dla przedsiębiorców dotyczące komunikacji biznesu z mediami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja na stronie: www.komunikacja-w-biznesie.eventbrite.com. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zapisów. Ze względu na niewielką liczbę miejsc organizatorzy proszą o przemyślane zgłoszenia.