Szkolenia z przywództwa oraz negocjacji

logo Biura Karier UŚ

25 kwietnia 2017 roku w godz. od 9.00 do 15.30 w Studenckiej Strefie Aktywności w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, parter, sala nr 133) odbywać się będą szkolenia z przywództwa oraz negocjacji, które zostały zorganizowane w ramach cyklu „Ticket to Your Future” – całodniowych warsztatów prowadzonych przez pracowników firmy Infosys Poland, będącej globalnym dostawcą zintegrowanych usług doradztwa biznesowego i technologicznego, outsourcingu oraz IT.

W programie wydarzenia zaplanowano dwa szkolenia:

• godz. 9.00–12. 00 – warsztaty pt. „Przywództwo – umiejętności zarządzania”, podczas których uczestnicy nauczą się właściwego podejścia do kierowania ludźmi w różnych sytuacjach oraz dowiedzą się, jak skutecznie motywować i komunikować się w zespole,
  • godz. 12.30–15.30 – szkolenie pt. „Efektywne negocjacje w biznesie”, podczas którego będzie się można nauczyć jak negocjować, aby osiągnąć swój cel, a ponadto poznać techniki wywierania wpływu na ludzi.

Spotkanie stanie się również okazją do zapoznania się z propozycjami praktyk i pracy oferowanych przez firmę Infosys Poland.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie Biura Karier UŚ.