Szkolenia w ramach Laboratorium Kariery

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego wraz z Fundacją „Pracownia Jutr” organizują cykl szkoleń poświęconych rozwojowi kariery zawodowej – Laboratorium Kariery. Spotkania będą odbywać się od 28 sierpnia do 30 września 2015 roku. Projekt jest skierowany do studentów i doktorantów UŚ oraz osób studiujących na innych uczelniach, którzy chcą rozwijać umiejętności i zwiększać swoje szanse na rynku pracy.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział zarówno w zajęciach coachingowych, jak i szkoleniach związanych z planowaniem i budowaniem kariery zawodowej (naukowej i/lub biznesowej). Udział w warsztatach jest bezpłatny.

W ramach cyklu zaplanowano:

• „Koncepcyjna matryca kariery” – szkolenie dla osób, które poszukują własnej ścieżki zawodowej lub chcą odkryć i wzmocnić swoje mocne strony,
  • „Moja kariera naukowa” – szkolenie dla osób, które marzą o karierze naukowca i dla tych, którzy chcą nauczyć się tworzyć, a także pisać projekty krajowe i międzynarodowe,
  • „Moja Kariera Biznesowa” – szkolenie dla osób, które chcą prowadzić własną firmę lub organizację pozarządową.

Szczegółowe informacje wraz z terminarzem spotkań dostępne są na stronie Biura Karier UŚ.