facebook twitter instagram issuu google+ youtube ustv

Uczelniany Zespół ds. Jakosci Kształcenia

aula

 

Uczelniany Zespół ds. Jakości Kształcenia

Kadencja 2012–2016

 



Przewodniczący UZJK:
Pełnomocnik Rektora ds. Jakości Kształcenia w Uniwersytecie Śląskim
dr hab. Alfred Czogała
e-mail: alfred.czogala@us.edu.pl

Członkowie UZJK:

Pełnomocnik Rektora ds. Systemu Bolońskiego i Krajowych Ram Kwalifikacji
dr hab. prof. UŚ Aldona Skudrzyk
e-mail: aldona.skudrzyk@us.edu.pl

Pełnomocnik Rektora ds. Nauczania Języków Obcych w Uniwersytecie Śląskim
prof. dr hab. Danuta Gabryś-Barker
e-mail: danuta.gabrys@gmail.com

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Artystycznego ds. Jakości Kształcenia
dr hab. Adam Molenda
e-mail: adamol@box43.pl

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska ds. Jakości Kształcenia
prof. dr hab. Dorota Kwiatkowska
e-mail: dorota.kwiatkowska@us.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji ds. Jakości Kształcenia
dr hab. prof. UŚ Krzysztof Śleziński
e-mail: krzysztof.slezinski@us.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Filologicznego ds. Jakości Kształcenia
dr hab. Maciej Tramer
e-mail: maciej.tramer@us.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach ds. Jakości Kształcenia
dr Bożena Łosiewicz
e-mail: bozena.losiewicz@us.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii ds. Jakości Kształcenia
dr hab. Krystyna Mateja-Kaczmarska
e-mail: krystyna.mateja-kaczmarska@us.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Nauk o Ziemi ds. Jakości Kształcenia
dr hab. Urszula Myga-Piątek
email: urszula.myga-piatek@us.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Nauk Społecznych ds. Jakości Kształcenia
dr hab. Lech Krzyżanowski
e-mail: lech.krzyzanowski@us.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Pedagogiki i Psychologii ds. Jakości Kształcenia
dr hab. Irena Pilch
e-mail: pilchirena@gmail.com

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Prawa i Administracji ds. Jakości Kształcenia
dr hab. prof. UŚ Grzegorz Łaszczyca
e-mail: grzegorz.laszczyca@us.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego ds. Jakości Kształcenia
dr hab. prof. UŚ Piotr Ślęzak
e-mail: piotrslezak69@poczta.onet.pl

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Teologicznego ds. Jakości Kształcenia
ks. dr Wojciech Surmiak
e-mail: wojciech.surmiak@us.edu.pl

Pełnomocnik Dyrektora Szkoły Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego ds. Jakości Kształcenia
dr Monika Sulimowska-Formowicz
e-mail: monika.sulimowska-formowicz@us.edu.pl

Reprezentantka Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych
mgr Joanna Jakubiec-Bontko
e-mail: joanna.jakubiec-bontko@us.edu.pl

 

Reprezentant Studium Wychowania Fizycznego i Sportu 
mgr Adam Suchański
e-mail: adam.suchanski@us.edu.pl

 

Reprezentantka Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów
mgr Monika Kornacka
e-mail: monika.kornacka@us.edu.pl

 

Reprezentant Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego
Mariusz Simka
e-mail: msimka@us.edu.pl

 

Reprezentant Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego
Mateusz Witek
e-mail: mwitek@us.edu.pl

 

Na skróty

Biuletyn Informacji Publicznej
Strona internetowa bez barier
Copyright © 2001-2014
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.