facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Światowy Tydzień Mózgu 2017

grafika promująca Światowy Tydzień Mózgu 2017, na której znajduje się mózg i tyt

Od 13 do 17 marca 2017 roku w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach odbywać się będą wykłady organizowane w ramach Światowego Tygodnia Mózgu. Wydarzenie, które organizowane jest przez Uniwersytet Śląski już po raz ósmy, ma na celu promowanie wiedzy z zakresu neurobiologii, kognitywistyki i psychologii. Jest adresowane do studentów, uczniów oraz osób, które interesują się możliwościami i ograniczeniami naszego mózgu.

Informacje na temat funkcjonowania ludzkiego mózgu i umysłu zostaną przedstawione uczestnikom w ciekawej, popularnonaukowej formie. Wykłady będą prowadzone od godz. 17.00 w sali wykładowej CINiBA (Katowice, ul. Bankowa 11a).

Tydzień Mózgu 2017 organizowany jest przez pracowników Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego oraz Uniwersyteckie Towarzystwo Naukowe we współpracy ze specjalistami informacji naukowej CINiBA.

Szczegółowe informacje wraz z programem wykładów znajdują się na stronie CINiBA.

Briefing prasowy dotyczący Tygodnia Mózgu 2017 odbędzie się 13 marca o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej (Katowice, ul. Bankowa 11a, poziom 0).

Skróty

Biuletyn Informacji Publicznej
Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.