Świąteczny kiermasz w rektoracie UŚ

03.04.2019 - 11:53, aktualizacja 03.04.2019 - 11:53
Redakcja: admin

8 i 11 kwietnia 2019 roku na parterze w budynku rektoratu Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12) w godzinach od 9.00 do 13.30 odbywać się będzie świąteczny kiermasz prac artystycznych podopiecznych Ośrodka św. Faustyny w Tychach.

Ośrodek św. Faustyny realizuje zadania w zakresie rehabilitacji społecznej i zawodowej, zmierzając do ogólnego rozwoju osób niepełnosprawnych oraz poprawy sprawności niezbędnych do samodzielnego i aktywnego życia w środowisku. Celem ośrodka jest polepszenie jakości życia uczestników poprzez zmniejszenie procesu wykluczenia społecznego.

W czasie trwania kiermaszu będzie można nabyć ozdoby świąteczne przygotowane przez wychowanków ośrodka, które zostały wykonane podczas warsztatów terapii zajęciowej. Całkowity dochód ze sprzedaży prac zostanie przeznaczony na rehabilitację i integrację społeczną podopiecznych ośrodka.