facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Świąteczny kiermasz w rektoracie UŚ

dwie srebrne bombki choinkowe z logo YUŚ

14 grudnia 2018 roku na parterze w budynku rektoratu Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12) w godzinach od 9.00 do 13.30 odbbywać się będzie świąteczny kiermasz prac artystycznych podopiecznych Ośrodka św. Faustyny w Tychach.

Ośrodek św. Faustyny realizuje zadania w zakresie rehabilitacji społecznej i zawodowej, zmierzając do ogólnego rozwoju osób niepełnosprawnych – poprawy sprawności niezbędnych do samodzielnego i aktywnego życia w środowisku. Celem działań ośrodka jest poprawa funkcjonowania społecznego i jakości życia uczestników, zmniejszając proces wykluczenia społecznego.

W czasie trwania kiermaszu będzie można nabyć ozdoby świąteczne przygotowane przez wychowanków Ośrodka św. Faustyny w Tychach, które zostały wykonane podczas warsztatów terapii zajęciowej. Całkowity dochód ze sprzedaży prac zostanie przeznaczony na rehabilitację i integrację społeczną uczestników ośrodka.