Świąteczne karaoke z Uniwersytetem Śląskim

W poniedziałek, 19 grudnia 2011 r., od godz. 12.00 do 17.00 przed rektoratem UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12) odbędzie się świąteczne karaoke z Uniwersytetem Śląskim. Studenci, pracownicy i przyjaciele uczelni będą mogli spróbować swoich sił, śpiewając znane i lubiane piosenki. Polskie i zagraniczne przeboje będą rozbrzmiewać w prawdziwie zimowej i świątecznej atmosferze, a tę niezwykłą imprezę na powietrzu poprowadzi Angelika Dojerska – profesjonalny DJ, organizator imprez karaoke.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie jarmark, podczas którego będzie można nabyć ozdoby świąteczne oraz przedmioty, które mogą stanowić upominki pod choinkę.

O wydarzeniu napisał portal Gazeta.pl w artykule pt. „Świąteczne kramy stanęły na Bankowej”. (20.12.2011).