Świąteczne Karaoke z Uniwersytetem Śląskim

Rektorat Uniwersytetu Śląskiego

W poniedziałek, 20 grudnia 2010 r., w godzinach od 15.00 do 16.30 przed rektoratem UŚ (ul. Bankowa 12) odbędzie się pierwsze w historii uczelni Świąteczne Karaoke z Uniwersytetem Śląskim.

Studenci, pracownicy i przyjaciele uczelni będą mogli spróbować swoich sił, śpiewając znane i lubiane piosenki.
Polskie i zagraniczne przeboje będą rozbrzmiewać w prawdziwie zimowej i świątecznej atmosferze, a tę niezwykłą imprezę na powietrzu poprowadzi Angelika Dojerska – profesjonalny DJ, organizator imprez karaoke.

Do współpracy przy organizacji zabawy zaprosiliśmy Biuro ESK 2016 Katowice. Biuro dostarczy wyjątkową skrzynkę na listy, do której będzie można wrzucać specjalnie na tę okazję przygotowane kartki świąteczne, które zostaną bezpłatnie dostarczone do adresatów.

Śmiałkowie, którzy zaprezentują swoje walory wokalne, mogą liczyć na gadżety uniwersyteckie i gorącą herbatę.

O wydarzeniu pisał również portal InSilesia.pl w materiale Magdaleny Ślaskiej pt. „Świąteczne karaoke przed Uniwersytetem Śląskim” (dostęp: 22.12.2010 r.).