Sukcesy Cieszyńskiej Orkiestry Dętej UŚ

06.06.2018 - 13:39 aktualizacja 06.06.2018 - 13:39
Redakcja: admin

Cieszyńska Orkiestra Dęta Uniwersytetu Śląskiego pod dyrekcją dr. Karola Pyki podczas XV Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Dętych „Złota Trąbka” 2018 zdobyła Srebrny Dyplom w konkursie o Puchar Starosty Bielskiego oraz  Srebrny Dyplom w konkursie estradowym. Ponadto dr Karol Pyka z Zakładu Muzyki Rozrywkowej Instytutu Muzyki Wydziału Artystycznego UŚ otrzymał Dyplom dla Najlepszego Kapelmistrza przeglądu orkiestr o Puchar Starosty Bielskiego.

W XV edycji Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Dętych „Złota Trąbka”, który odbywał się 2 i 3 czerwca 2018 roku w Bielsku-Białej, Kozach oraz Jasienicy, udział wzięło jedenaście zespołów.

Szczegółowe informacje na temat Cieszyńskiej Orkiestry Dętej UŚ dostępne są na stronie Instytutu Muzyki.