facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Sukces w biznesie – wykład Johna Spence’a

John Spence

We wtorek 21 listopada 2017 roku gościem Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej będzie John Spence – uznany amerykański ekspert biznesu, nominowany do nagrody Thinkers 50 Award w rankingu specjalistów zajmujących się problemami zarządzania (The World’s TOP 50 Leadership & Management Thinkers). Spotkanie, podczas którego John Spence wygłosi wykład pt. „The most important things I have ever learned about business success”, rozpocznie się o godz. 10.00 w czytelni ogólnej (poziom I). Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

Organizatorami prelekcji są: Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka, Konsulat USA w Krakowie oraz Uniwersytet Śląski i Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Wstęp jest bezpłatny, uczestników obowiązuje rejestracja – e-mail: konferencja@ciniba.edu.pl.

Plakat informujący o spotkaniu z Johnem Spence’em, grafika zawiera tytuł wykładu „The most important things I have ever learned about business success”