Studenci z Ukrainy, Białorusi i Rosji z wizytą na Uniwersytecie Śląskim

06.10.2016 - 12:04, aktualizacja 06.10.2016 - 12:04
Redakcja: admin

19 października 2016 r. o godz. 11.00 w Studenckiej Strefie Aktywności w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach będzie gościć trzynastoosobowa grupa studentów z Ukrainy, Białorusi i Rosji w ramach programu „Study Tours to Poland” finansowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, administrowanego przez Kolegium Europy Wschodniej, Fundację Borussia.

Biuro Rekrutacji Studentów Międzynarodowych UŚ przedstawi ofertę edukacyjną uczelni. Spotkanie będzie także okazją do przybliżenia specyfiki oraz obszarów działania Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego oraz Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Studenci zwiedzą ponadto Centrum Informacji Naukowej i Bibliotekę Akademicką.