Stoisko firmy A&J Partners na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu

09.10.2017 - 08:41, aktualizacja 09.10.2017 - 08:41
Redakcja: admin

11 października 2017 roku w godz. od 8.30 do 15.00 w holu głównym Wydziału Filologicznego w Sosnowcu odbywać się będzie spotkanie z przedstawicielami firmy A&J Partners, które adresowane jest do studentów i absolwentów posługujących się językiem niemieckim. Uczestnicy wydarzenia, którego organizatorem jest Biuro Karier UŚ, dowiedzą się, jakie możliwości zawodowe stoją przed studentami oraz jakie są oczekiwania firmy wobec przyszłych pracowników.

AJ Partners jest agencją pośrednictwa pracy, która działa na rynku od ponad 11 lat, realizując projekty rekrutacyjne na terenie całego kraju dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz koncernów międzynarodowych. Firma aktualnie rekrutuje osoby posługujące się językiem niemieckim.