Srebrny medal dla UŚ na Akademickich Mistrzostwach Śląska w koszykówce kobiet

14.03.2018 - 14:12 aktualizacja 14.03.2018 - 14:12
Redakcja: admin

Drugi turniej Akademickich Mistrzostw Śląska w koszykówce kobiet, którego organizatorem był Uniwersytet Ekonomiczny, rozegrano 11 marca 2018 roku UŚ. W zawodach udział wzięła reprezentacja Uniwersytetu Śląskiego, która pokonała Politechnikę Śląską, ale przegrała z Uniwersytetem Ekonomicznym.

W skład drużyny UŚ weszły: Kornelia Kotas (Wydział Nauk Społecznych), Agata Adamus (Wydział Filologiczny), Katarzyna Kałuża (Wydział Nauk Społecznych), Monika Gwóźdź (Wydział Nauk o Ziemi), Katarzyna Żupa (Wydział Nauk Społecznych), Aleksandra Nas (Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii), Paula Próżna (Wydział Biologii i Ochrony Środowiska), Natalia Nowak (Wydział Filologiczny), Dominika Oleksy (Wydział Filologiczny), Marta Cywka (Wydział Nauk Społecznych), Klaudia Klebach (Wydział Nauk Społecznych).

Trenerem sekcji jest mgr Witold Wróblewski ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu.