Spotkanie z przedstawicielami ING Services

26 marca 2013 roku o godz. 13.00 w Instytucie Informatyki Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu, w sali nr 4, odbędzie się spotkanie z przedstawicielami ING Services. Przedmiotem działalności spółki jest świadczenie usług IT na rzecz podmiotów Grupy ING poprzez wykorzystywanie potencjału Centrum Przetwarzania Danych w Katowicach, wyposażonego w kompleksową infrastrukturę informatyczną.

Spotkanie skierowane jest głównie do studentów informatyki zainteresowanych podjęciem zatrudniania w firmie ING Services. W spotkaniu udział wezmą:

• Michał Paprocki, wiceprezes ING Services Polska, który przedstawi firmę, profil jej działalności i charakter pracy w przedsiębiorstwie,
  • Dominik Sowa, manager Wydziału Rozwoju Architektury, który opowie o rozwiązaniach „Bezpieczeństwa w chmurze”,
  • Katarzyna Macek, HR Manager, która powie o możliwościach współpracy, zatrudnienia i rozwoju w ING Services Polska.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie konkurs, którego zwycięzca otrzyma atrakcyjną nagrodę. Aby wziąć udział w spotkaniu należy dokonać rejestracji drogą telefoniczną  pod numerem 32 359 20 32 bądź mailowo na adres bk@us.edu.pl (w treści informacji proszę podać imię i nazwisko, kierunek studiów oraz telefon kontaktowy).