Spotkanie z przedstawicielami Grupy NEUCA

Logo Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego

W czwartek 8 grudnia 2016 roku w godz. od 10.00 do 16.00 w holu głównym Wydziału Nauk Społecznych (Katowice, ul. Bankowa 11) odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Grupy NEUCA, specjalizującej się w wielu obszarach krajowego rynku ochrony zdrowia, w tym w hurtowej dystrybucji farmaceutyków. Profil działalności firmy obejmuje m.in. segmenty handlu hurtowego, produkcji farmaceutyków, marketingu, zarządzania siecią przychodni lekarskich, badań klinicznych oraz telemedycyny.

Spotkanie kierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego, którzy chcą rozpocząć pracę w dziale telemarketingu w Katowicach. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy oraz oczekiwaniami firmy wobec nowych pracowników. W programie spotkania przewidziano także konkursy z nagrodami oraz wstępne rozmowy kwalifikacyjne dla osób zainteresowanych pracą w polskiej firmie.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.bk.us.edu.pl.