Spotkanie z przedstawicielami firmy Reed in Partnership Poland

31 maja 2011 r. o godz. 13.00 w sali 61 w rektoracie UŚ odbędzie się spotkanie zorganizowane przez firmę Reed in Partnership Poland Sp. z o.o. i Biuro Karier.

Spotkanie ma na celu zapoznanie z ofertą szkoleniową firmy. Przedstawiciele firmy przedstawią zagadnienie planowania kariery. Grupa Reed posiada ponad 50-letnie doświadczenie na rynku międzynarodowym w branżach rekrutacyjnej i zarządzania zasobami ludzkimi. Dzięki czemu może proponować najwyższej jakości szkolenia z zakresu rozwoju zawodowego.

Zapisy odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 20 32.

Udział w spotkaniu organizacyjnym łączy się z możliwością zgłoszenia udziału w bezpłatnych warsztatach z planowania kariery, które odbędą się 7 czerwca 2011 r. w godz. 13.00–16.00 w sali 61 w rektoracie UŚ.