Spotkanie z przedstawicielami firmy proTRADER

27 listopada 2012 r. o godzinie 12.30  w budynku Uniwersytetu Śląskiego przy ulicy Bankowej 14 w Katowicach (sala 415) odbędzie się spotkanie z przedstawicielami firmy proTRADER.

Firma zatrudnia absolwentów szkół wyższych i studentów studiów zaocznych, zainteresowanych rynkami finansowymi, którzy chcą grać na giełdzie na najwyższym, zawodowym poziomie. proTRADER daje im taką możliwość poprzez profesjonalne stanowiska pracy, system szkoleń, strategię gry na giełdzie oraz zabezpieczając finansowo zawierane transakcje.

Podczas spotkania zostanie zaprezentowany profil działalności firmy oraz specyfika pracy w jej strukturach. Przedstawiciele firmy opowiedzą o pracy futures tradera, którego głównym zadaniem jest podejmowanie krótkoterminowych decyzji kupna i sprzedaży kontraktów terminowych poprzez platformę elektroniczną na giełdzie londyńskiej.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy dokonać zapisu telefonicznego pod numerem 32 359 20 32.

Organizatorem spotkania jest Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego.