Spotkanie z przedstawicielami firmy Positive Power

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego organizuje spotkanie z przedstawicielami firmy Positive Power, które odbędzie się 4 marca 2013 r. w Instytucie Informatyki UŚ (Sosnowiec, ul. Będzińska 39).

Firma Positive Power zajmuje się opracowywaniem zintegrowanych działań wizerunkowych i sprzedażowych w sieci – budowaniem strategii obecności firm i marek w internecie, projektowaniem oraz realizacją dedykowanych aplikacji internetowych i mobilnych, a także prowadzeniem kampanii marketingowych oraz obsługą ePR.

W ramach spotkania reprezentanci firmy przedstawią możliwości odbycia praktyk, staży oraz pracy w przedsiębiorstwie. Obecnie, w związku z rozwojem instytucji, odbywa się intensywna rekrutacja na stanowiska związane z kierunkiem informatycznym, poszukiwani są  programiści PHP, programiści Android, programiści iOS oraz graficy. Rekrutowane są również osoby z potencjałem handlowym znające specyfikę branży IT, a także Project Managerowie będący łącznikami między działem handlowym i technicznym. W swoich działaniach rekrutacyjnych firma zwraca uwagę na naturalny potencjał, dlatego chętnie otwiera się na studentów, którzy nie posiadają doświadczenia zawodowego.

Stoisko firmy zlokalizowane będzie w holu głównym Instytutu Informatyki UŚ w godz. od 9.00 do 15.00.