Spotkanie z przedstawicielami firmy NGA HR Polska

Zdjęcie: budynek Wydziału Filologicznego w Sosnowcu

We wtorek 8 listopada 2016 roku od godz. 9.00 do 14.30 w holu głównym Wydziału Filologicznego w Sosnowcu (ul. Grota Roweckiego 5) odbędzie się spotkanie z przedstawicielami firmy NGA HR Polska.

Wydarzenie kierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego posługujących się językiem niemieckim. Pracownicy NGA HR Polska omówią profil działalności firmy będącej częścią międzynarodowej korporacji, która dostarcza kompleksowe usługi w zakresie outsourcingu kadrowo-płacowego, doradztwa HR oraz integracji systemów informatycznych dla działów HR.

Podczas spotkania uczestnicy będą mogli zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy i innymi formami współpracy oraz oczekiwaniami firmy wobec nowych pracowników.