Spotkanie z przedstawicielami firmy Kroll Ontrack

18 kwietnia 2012 r. w godz. 12.00–14.30 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się spotkanie z reprezentantami firmy Kroll Ontrack, która zajmuje się głównie odzyskiwaniem danych. Firma posiada w Katowicach ośrodek badawczo-rozwojowy, który tworzy oprogramowania na rynek amerykański.

Spotkanie poprowadzą przedstawiciele działów jakości i programowania oraz goście z amerykańskiej centrali firmy, znajdującej się w Minneapolis. Poruszane zagadnienia koncentrować się będą m.in. na:

• profilu działalności firmy (polskim i międzynarodowym),
  • działaniu polskiego oddziału badawczo-rozwojowego i codziennej pracy w działach jakości i programowania,
  • aktualnej ofercie pracy i staży.

W związku z planami powiększenia polskiego zespołu o kilkadziesiąt osób poszukiwani są kandydaci do pracy na stanowiskach testerów i programistów zarówno na cały, jak również niepełny etat. Oferta skierowana jest do absolwentów oraz studentów ostatnich lat kierunków ścisłych – doświadczenie nie jest konieczne, istnieje możliwość zdobycia nowych, cennych na rynku pracy kwalifikacji zawodowych np. w zakresie zapewnienia jakości oprogramowania.

Spotkanie organizowane jest przez Biuro Karier UŚ.