Spotkanie z przedstawicielami firmy HCL Poland

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego organizuje 7 maja 2013 r. na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu spotkanie z przedstawicielami korporacji informatycznej HCL Poland. Firma, która aktualnie prowadzi rekrutację do centrum usług w Zabierzowie, zamierza w najbliższym czasie zatrudnić 100–150 osób, które posługują się językami obcymi. Stoisko firmy zlokalizowane będzie w holu głównym od godz. 9.00 do 15.00.

Podczas spotkania studenci będą mogli uzyskać informacje na temat firmy, poznać specyfikę jej pracy, a także dowiedzieć się: w jaki sposób ubiegać się o pracę, jakie są wymagania oraz co korporacja oferuje swoim pracownikom.

Będzie również możliwość uczestniczenia w przedsięwzięciu Speed Recruiting, czyli w szybkich sesjach z rekruterem. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Biura Karier UŚ – www.bk.us.edu.pl.