Spotkanie z przedstawicielami firmy Cyclad Polska

BK

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego organizuje spotkanie z przedstawicielami firmy doradztwa IT Cyclad Polska.
Celem spotkania jest zaproponowanie studentom i absolwentom Uniwersytetu Śląskiego możliwości zatrudnienia na stanowisku konsultanta w branży IT. Najważniejszym kryterium zatrudnienia jest znajomość języków obcych. Firma poszukuje stażystów do Działu Administracji i Rekrutacji.

Podczas spotkania będzie miała miejsce prezentacja firmy, omówione zostaną m.in. kwestie związane z rozwojem zawodowym pracowników, a uczestnicy będą mieli okazję poznać specyfikę pracy w outsourcingu. W trakcie spotkania zostanie przeprowadzona wstępna rekrutacja.

Spotkanie odbędzie się 9 czerwca 2010 r. o godz. 10.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowej 12).