Spotkanie z przedstawicielami firmy Compact Solutions Polska Sp. z o.o.

10 maja 2011 r. o godz. 13.30 w Instytucie Informatyki UŚ (Sosnowiec, ul. Będzińska 39) odbędzie się prezentacja firmy Compact Solutions Polska Sp. z o.o. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się m.in.: jak wygląda codzienna praca konsultanta IT, jakie warunki trzeba spełnić, aby dołączyć do firmy i jak wygląda proces rekrutacji. Wydarzenie będzie również okazją do bezpośredniej rozmowy z pracownikami firmy oraz zadawania pytań dotyczących pracy konsultanta. W programie spotkania przewidziany jest konkurs z nagrodami dla uważnych słuchaczy.

Compact Solutions Polska sp. z o.o. jest organizacją konsultingową, specjalizującą się w architekturze, projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań do zarządzania informacjami. Firma posiada biura w Chicago, Krakowie, Londynie, Sydney i Ahmedabadzie (Indie). Klientami firmy są organizacje operujące codziennie olbrzymimi ilościami danych, mierzonymi w terabajtach.

Organizatorem wydarzenia jest Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy dokonać zapisu drogą telefoniczną pod numerem 32 359 20 32. Zapisy rozpoczynają się 29 kwietnia 2011 r.