facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Spotkanie z przedstawicielami firm Traficar i Express Rent a Car

logo Biura Karier UŚ

18 kwietnia 2018 r. w godz. od 8.00 do 16.00 na deptaku przed budynkiem rektoratu Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbywać się będzie spotkanie z przedstawicielami firm Traficar i Express Rent a Car, które zorganizowane zostało w związku z uruchomieniem przez Traficar innowacyjnej usługi wynajmu samochodów na minuty na Śląsku. Reprezentanci firm przedstawią aktualne oferty pracy i możliwości rozwoju w firmach Traficar i Express. Podczas wydarzenia będzie można również aktywować swoje konto w Traficarze i przejść wstępną rozmowę rekrutacyjną. W programie spotkania zaplanowano także m.in. gry i test wiedzy.

Traficar to pierwszy w Polsce system wypożyczania samochodów na minuty w modelu otwartym. Usługa dostępna jest na terenie Krakowa, Warszawy, Wrocławia, Poznania oraz Trójmiasta, wkrótce pojawi się też w innych miastach w Polsce.

Express Rent a Car jest liderem rynku wynajmu samochodów w Polsce, z własną flotą ponad 10 000 pojazdów oraz już ponad 20 letnim doświadczeniem. Firma przygotowała i wdrożyła pierwszy w Polsce system wypożyczania samochodów na minuty w modelu otwartym Traficar.

Organizatorem wydarzenia jest Biuro Karier UŚ.

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.