Spotkanie z prof. Richardem Griffithem z Florida Institute of Technology

2 czerwca 2011 r. gościem Uniwersytetu Śląskiego będzie prof. Richard Griffith z Florida Institute of Technology. Spotkanie, które rozpocznie się o godz. 14.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (sala 29), poświęcone będzie problemom międzykulturowym w psychologii pracy i organizacji. W wydarzeniu udział weźmie prof. dr hab. Barbara Kożusznik, prorektor ds. studenckich, promocji i współpracy z zagranicą.

Prof. Richard Griffith jest profesorem psychologii pracy i organizacji, współpracuje z Katedrą Psychologii Pracy i Organizacji UŚ w ramach badań kompetencji międzykulturowych.

Jest doświadczonym praktykiem i konsultantem organizacji w zakresie komunikacji, doskonalenia pracy zespołów, ekspertem w dziedzinie oceny pracowników. Ostatnio pracował nad projektem „A Closer Examination of Applicant Faking Behavior”.