Spotkanie z ekspertem biznesu Hermanem Schererem

17 września 2013 r. o godz. 16.30 w auli im. Kazimierza Popiołka na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się spotkanie z mówcą i ekspertem biznesu Hermanem Schererem. Autor książek takich, jak „Dzieci szczęścia” czy „Myślenie jest głupie” wygłosi wykład na temat coachingu, rozwoju osobistego oraz sukcesu w biznesie. Wśród prelegentów znajdą się również trener biznesu i coach ICF Tomasz Gawlak, który zaprezentuje wykład pt. „Coachingowy świat Hermanna Scherera” oraz psycholog biznesu Jacek Santorski, który wygłosi przemówienie pt. „Folwark czy drużyna – przemiany polskich firm”.

Spotkanie z Hermanem Schererem będzie tłumaczone symultanicznie wyłącznie na język polski.

Podczas panelu przed aulą im. Kazimierza Popiołka zostanie zaprezentowana oferta partnerów handlowych Wydawnictwa Gall z branży szkoleń, studiów, firm certyfikujących. Będzie to okazja do zapoznania się z wciąż rozwijającą się branżą coachingową jako nową formą edukacji połączonej z praktyką oraz do zacieśnienia współpracy z firmami i instytucjami działającymi w tym obszarze.