Spotkanie z dr. hab. Marcinem Grynbergiem

30 października 2012 r. o godz. 15.00 w auli im. Kazimierza Popiołka na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się spotkanie z dr. hab. Marcinem Grynbergiem z Instytutu Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk. Spotkanie będzie dotyczyło stanu i przyszłości nauki w Polsce. Dr hab. Marcin Grynberg wystąpi jako przedstawiciel Obywateli Nauki, ruchu społecznego zainicjowanego przez środowisko akademickie.

Obywatele Nauki to apolityczny ruch społeczny, który powstał w środowisku pracowników naukowych, reprezentujących różnorodne dyscypliny i ośrodki badawcze. Stowarzyszenie ma na celu poruszanie tematów dotyczących przyszłości nauki w Polsce. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.obywatelenauki.pl.

Foto: Tomasz Okraska