Spotkanie z cyklu „PGNiG Polskie Innowacje”

24.11.2017 - 16:06, aktualizacja 05.11.2019 - 11:18
Redakcja: admin

W listopadzie 2017 roku rusza kolejna edycja kampanii „PGNiG Polskie Innowacje” promującej kulturę innowacyjności na polskich uczelniach. Podczas spotkań specjaliści PGNiG zaprezentują działalność niektórych spółek oraz opowiedzą, jakich nowych rozwiązań poszukują oraz jak innowacje mogą wspierać ich rozwój. Studenci, doktoranci oraz osoby zainteresowane założeniem startupów, mogą wziąć udział w specjalnych warsztatach.

Spotkanie odbędzie się 7 grudnia 2017 roku na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego (Sosnowiec, ul. Będzińska 60). Od godz. 9.00 do 16.00 uczestnicy będą mogli porozmawiać z ekspertami grupy kapitałowej PGNiG oraz uzyskać informacje o ofercie kierowanej do młodych ludzi. Program wydarzenia obejmuje warsztaty poświęcone zagadnieniom z zakresu współpracy nauki i biznesu, jak również liczne wykłady dotyczące innowacji.

Plakat informujący o spotkaniu (szczegółowe dane zawarte są w treści informacji)