Spotkanie z cyklu Boomerang – „Jak zdobyć Dziki Zachód?”

Boomerang to cykl spotkań z ludźmi nauki i biznesu, którzy chcą podzielić się swoimi doświadczeniami zdobytymi w firmach rozwijanych na bazie własnych pomysłów i wynalazków. Gośćmi najbliższego spotkania będą Michał Wroczyński i Tomasz Krupa z Fido Intelligence, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z prowadzeniem biznesu we współpracy z partnerami z Kalifornii – o relacjach, które panują w amerykańskich firmach, grze fair play, przyjaznej atmosferze panującej w Dolinie Krzemowej, a także o zdobywaniu wsparcia amerykańskich mentorów oraz funduszy venture capital.

Spotkania z cyklu Boomerang transmitowane są na żywo do kilkunastu jednostek w całej Polsce: centrów transferu technologii, uczelni i instytutów naukowych. Najbliższe odbędzie się 21 maja 2013 r. i będzie transmitowane online przez Uniwersytet Śląski. Na Wydziale Filologicznym UŚ w Sosnowcu (sala 0.2) będzie można wysłuchać wykładu oraz wziąć czynny udział w dyskusji prowadzonej w formie telekonferencji. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00. Wstęp wolny.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: http://top500innovators.org.

Zdjęcia ze spotkania można zobaczyć na stronie:
www.facebook.com/media/set/?set=a.616024498410243.1073741859.1723825.