Spotkanie wigilijne dla studentów obcokrajowców

Uczestnicy spotkania wigilijnego (2013 rok)

13 grudnia 2016 r. o godz. 16.30 na Wydziale Prawa i Administracji UŚ (aula nr 8) odbędzie się spotkanie wigilijne przygotowywane przez studentów i pracowników Szkoły Języka i Kultury Polskiej oraz Katedry Międzynarodowych Studiów Polskich, podczas którego zaprezentowane zostaną najważniejsze zwyczaje i tradycje wigilijne oraz bożonarodzeniowe. Będzie to okazja do wspólnego zaśpiewania kolęd, podzielenia się opłatkiem i złożenia świąteczno-noworocznych życzeń. Spotkanie uświetnią przygotowane pod kierunkiem mgr Magdaleny Knapik wyjątkowe międzynarodowe jasełka w wykonaniu studentów obcokrajowców uczestniczących w kursach języka polskiego prowadzonych przez Szkołę Języka i Kultury Polskiej UŚ.

Fot. Urszula Miemiec