facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Spotkanie w ramach projektu „Ekonomia na bank”

"Ekonomia na bank"

Uniwersytet Śląski wraz z Bankiem PKO BP SA prowadzi projekt edukacyjny pt. „Ekonomia na bank”, którego głównym celem jest wsparcie studentów UŚ w rozwijaniu umiejętności w zakresie ekonomii i finansów, w tym korzystania z instytucji, usług oraz narzędzi finansowych.

W ramach projektu w czwartek 30 marca 2017 roku odbędzie się spotkanie, podczas którego przedstawiona zostanie tematyka pracy, zarówno pracy na etacie, jak i w ramach własnej działalności gospodarczej. Temat omówiony zostanie podczas wykładu połączonego z elementami warsztatów, który rozpocznie się o godz. 11.10 w sali sympozjalnej na Wydziale Nauk Społecznych.

Podczas spotkania będzie można porozmawiać z ekspertami kierującymi dużymi zespołami oraz z przedstawicielem działu HR. Będzie to okazja do uzyskania informacji dotyczących specyfiki pracy w dużej firmie, jej zalet oraz trudności, z jakimi się wiąże. Uczestnicy będą mogli zapytać o proces rekrutacji, przebieg rozmów kwalifikacyjnych, a także dowiedzieć się na co zwracają uwagę rekruterzy, czego można oczekiwać i co osiągnąć. Poruszony zostanie również temat związany z prowadzeniem własnej firmy i tego, jak radzić sobie z trudnościami oraz w jaki sposób kierować przedsięwzięciem.

Szczegółowe informacje na temat projektu „Ekonomia na bank” dostępne są na stronie: www.ekonomianabank.us.edu.pl.

Grafika promująca projekt

Skróty

Biuletyn Informacji Publicznej
Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.