Spotkanie w ramach IT Academic Day (ITAD)

16 listopada 2010 r. na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się spotkanie w ramach IT Academic Day (ITAD). ITAD to cykl konferencji informatycznych organizowanych na uczelniach w całej Polsce przez studentów z Grup .Net i Grup IT. Udział w wydarzeniu to możliwość zdobycia najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft.

Tematyka spotkań obejmie również zagadnienia przeznaczone dla specjalistów IT i wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają przygodę w świecie technologii Microsoft. Sponsorem IT Academic Day jest firma PricewaterhouseCoopers.

Rejestracja pod adresem e-mail: codeguru.pl/CalendareventList/1,19409/asc.aspx.

Więcej informacji na stronie: www.microsoft.com/poland/edukacja/it_academic_day.aspx.