Spotkanie Role Models z Łukaszem Zjawińskim

12 grudnia 2012 r. o godz. 17.00 w Akademickim Punkcie Informacji Biznesowej (Katowice, ul. Bankowa 14, sala 415) odbędzie się spotkanie Role Models, którego gościem będzie przedsiębiorca i inwestor Łukasz Zjawiński, prezes funduszu TechMine Fund.

Ideą spotkań Role Models jest zachęcanie studentów, absolwentów, doktorantów oraz pracowników naukowych do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Projekt „Przedsiębiorczość akademicka na START”  jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Liczba miejsc jest ograniczona. Chęć udziału w spotkaniu należy zgłosić telefonicznie pod numerem: 32 359 22 15 lub przesyłać zgłoszenie drogą elektroniczną na adres: start@rig.katowice.pl. W tytule maila należy wpisać „Role Models, imię i nazwisko”.