Spotkanie rekrutacyjno-informacyjne z przedstawicielami firmy Grupa Powen-Wafapomp SA

BK

28 kwietnia 2010 r. o godz. 10.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się spotkanie rekrutacyjno-informacyjne z przedstawicielami firmy Grupa Powen-Wafapomp SA. Organizatorem wydarzenia jest Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Celem spotkania jest prezentacja firmy połączona z procesem rekrutacyjnym. Wśród studentów oraz absolwentów Uniwersytetu Śląskiego Grupa Powen-Wafapomp SA poszukuje kandydata na stanowisko inżyniera sprzedaży. Najważniejszym kryterium zatrudnienia jest znajomość języka angielskiego lub języka rosyjskiego. Podczas spotkania osoby zainteresowane będą mogły wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Grupa Powen-Wafapomp SA to firma specjalizująca się w produkcji pomp przemysłowych, zaspokaja potrzeby zarówno rynku polskiego, jaki i rynków zagranicznych.