Spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielami firmy ING Services

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego organizuje kolejne spotkanie z przedstawicielami firmy ING Services, które odbędzie się 11 maja 2013 roku o godz. 15.00 w Instytucie Informatyki UŚ (Sosnowiec, ul. Będzińska 39, sala nr 4). Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do studentów informatyki, studiujących w trybie niestacjonarnym, zainteresowanych pracą w firmie ING Services. Firma świadczy usług IT na rzecz podmiotów Grupy ING poprzez wykorzystywanie potencjału Centrum Przetwarzania Danych w Katowicach, wyposażonego w kompleksową infrastrukturę informatyczną.

W spotkaniu udział wezmą:

• Andrzej Mikołajczak, zastępca dyrektora Departamentu Rozwoju Biznesu, który zaprezentuje firmę,
  • Dominik Sowa, manager Centrum Rozwiązań i Technologii, który opowie o technologii w ISP oraz rozwiązaniu „Bezpieczeństwo w chmurze”,
  • Katarzyna Mecek, HR Manager, która przedstawi możliwości zatrudnienia i rozwoju w ING Services Polska.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy dokonać rejestracji telefonicznie pod numerem 32 359 20 32, bądź drogą elektroniczną – adres e-mail: bk@us.edu.pl (w treści informacji należy podać imię i nazwisko, kierunek studiów oraz telefon kontaktowy).